Ciekawy sposób na spędzenie niedzielnego poranka

Ciekawy sposób na spędzenie niedzielnego poranka

Proponujemy Wam ciekawy sposób na spędzenie niedzielnego poranka. Jeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku 1- 6 lat, to w siódmy dzień tygodnia warto wybrać się do Fly Park w Jaworznie. Miejsce, już samo w sobie, jest  niezwykłe i interesujące. Wraz ze swoją pociechą będziecie się wyśmienicie bawić i miło spędzicie wolny czas.

Fly Park zaprasza w każdą niedzielę, od godziny 10 do 11 rano. Przygotowane atrakcje są dostosowane do wieku dziecka i gwarantują dobrą zabawę oraz wiele pozytywnych emocji. Basen gąbek, trampoliny czy wodna kraina – wszystko to czeka na małych gości. Zespół trenerów przygotował specjalne zajęcia, w których udział mogą wziąć zarówno dzieci, jak i ich opiekunowie. Na gości czekają, takie propozycje, jak:  wspólne poszukiwanie diamentowej gąbki oraz inne, kreatywne i pełne humoru zabawy. Dzięki nim, Twoje dziecko zintegruje się z rówieśnikami, jak również będzie miało okazję do rozwijania swojej wyobraźni, kondycji fizycznej oraz bystrości. Ponadto, organizatorzy przygotowali bardzo ciekawe konkursy, w których mogą wziąć udział wszyscy uczestnicy. Na zwycięzców czekają drobne upominki, sygnowane logiem Fly Park.

Ciekawy sposób na spędzenie niedzielnego poranka, czyli doskonała alternatywa dla telewizji i gier komputerowych

Fly Park to miejsce, w którym Ty i Twoje dziecko zapomnicie o miejskim zgiełku i natłoku codziennych zajęć. Wspólna zabawa pozwoli Wam zbliżyć się do siebie oraz spędzić czas w gronie rodziny. Jeśli nie masz pomysłu na zorganizowanie niedzielnego poranka, to wyjazd do Jaworzna, z pewnością, okaże się strzałem w przysłowiową dziesiątkę.  Na Niedzielne Poranki Malucha można zapisać się na stronie internetowej Fly Park. Należy podkreślić, że dodatkowym argumentem, przemawiającym za wzięciem udziału w tego typu wydarzeniach, jest fakt, iż rodzic i dziecko kupują tylko jeden bilet wstępu.

Skorzystaj z nadarzającej się okazji i wybierz się do Fly Park Jaworzno. Dobra zabawa oraz mile spędzony czas gwarantowane! To doskonały sposób na zmianę sposobu spędzania wolnego czasu i oderwanie się od ekranów telewizorów i komputerów.