Energylandia – ekstremalna zabawa dla wszystkich

Energylandia – ekstremalna zabawa dla wszystkich

Dla osób, które szukają wyjątkowej dawki adrenaliny doskonałym miejscem będzie Energylandia – ekstremalna zabawa dla wszystkich.

Energylandia zabawa dla wszystkich

W każdym z nas, mimo dorosłego wieku, na zawsze pozostaje coś z dziecka. Musisz przyznać, że kupując synowi samochodziki – zabawki, z radością czekałeś na wspólną zabawę. Albo trampolina do skakania, która należy do Twojej córeczki – również posłużyła i Tobie do wygłupów ze znajomymi. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie można wybrać się z rodziną i dobrze się bawić lub szukasz fajnego miejsca na spędzenie Dnia Dziecka ze swoją pociechą – koniecznie wybierz Park Rozrywki Energylandia w Zatorze.

Park Rozrywki w Zatorze Energylandia – ekstremalna zabawa dla wszystkich!

Ten największy park w Polsce posiada ponad 50 atrakcji mechanicznych! Energylandia podzielona jest na cztery strefy, wśród których  wyróżniamy bajkolandię, strefę familijną, park wodny oraz strefę ekstremalną.  Same nazwy brzmią zachęcająco, ale oto krótka charakterystyka.

Bajkolandia, jak sama nazwa wskazuje, to raj dla najmłodszych, którzy przeniosą się tutaj do krainy marzeń i zamieszkają na cały jeden dzień wśród księżniczek, krasnali, smoków, myszki Miki i całej reszty baśniowych stworzeń. Samochodziki, samoloty, małe karuzele, to tylko niektóre z atrakcji, jakie zapewnia Twojemu dziecku Bajkolandia.

Strefa familijna, to zabawa dla całej rodziny, pełna emocji oraz adrenaliny. Niejedno serce zabije szybciej! Roller Coastery, spływy wodne, a także wyścigi samochodowe, to wszystko czeka na Ciebie i Twoją rodzinę w strefie familijnej.

Strefa ekstremalna, to adrenalina w czystej postaci i zabawa dla odważnych, którzy nie boją się ryzyka. Szczególną atrakcją jest najszybszy i największy w Europie Roller Coaster. Niektóre z mechanicznych atrakcji rozwijają szybkość poruszania się dochodzącą nawet do 100km/h!

Water Park to tropikalna wyspa, obfitująca w miejsca, gdzie można się ochłodzić, pochlapać w wodzie, pozjeżdżać na zjeżdżalniach i fantastycznie bawić się z całą rodziną.

Dodatkowo park wyposażony jest również w innego rodzaju rozrywki, takie jak: teatry,  amfiteatry, gry i zabawy interakcyjne czy kino 7D. Dzieci mogą korzystać z warsztatów edukacyjnych i artystycznych.

Dla osób, ceniących dobre jedzenie, znajdzie się miejsce w restauracji „Scandinavia”, a także cukiernie z wyśmienitymi lodami oraz deserami.

Ostatnia zachęta to cena – kupujesz jeden bilet, który upoważnia Cię do całodniowego korzystania z wszystkich atrakcji oraz stref. No i jak tu nie skorzystać?