Kalendarz na święta – czy to dobry pomysł na prezent?

Kalendarz na święta – czy to dobry pomysł na prezent?

Zastanawiasz się nad tegorocznym świątecznym prezentem dla bliskich? Chciałbyś przygotować coś samodzielnie, od serca i podłożyć pod choinkę osobisty upominek, którym osoba obdarowana będzie cieszyć się przez długi czas? W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo oryginalnych pomysłów na personalizowane prezenty na święta, z pośród których szczególnie pragniemy Ci polecić kalendarz ścienny wykonany według Twojego pomysłu.

Kalendarz na święta – praktyczny prezent dla całej rodziny   

Tradycyjny kalendarz ścienny to niezbędny element wyposażenia w wielu domach. I choć coraz częściej korzystamy z bardziej innowacyjnych kalendarzy w formie elektronicznej, to nic nie jest w stanie zastąpić klasycznego kalendarza, który można zawiesić na ścianie w salonie, w kuchni lub w przedpokoju. Jego praktyczność i funkcjonalność są bowiem nie do przecenienia. Aby sprawdzić potrzebną dla siebie informację, nie musimy sięgać po smartfon, czy komputer. Wystarczy zerknąć w kierunku kalendarza lub ewentualnie przełożyć stronę przy okazji szykowania obiadu, by zdobyć pełny ogląd sytuacji i móc zaplanować kolejne dni, czy miesiące.

Z kalendarza ściennego niejednokrotnie korzystają wszyscy członkowie rodziny. Kalendarz przypomina o świętach, urodzinach, imieninach, wizytach u lekarza, zebraniach, czy innych ważnych spotkaniach nie tylko naszych, ale także współmieszkańców. Poza funkcją użytkową, kalendarzowi ściennemu nie można odebrać również jego wartości dekoracyjnej. Kalendarz wprowadza w domu nastrój przytulności i rodzinnego, domowego ciepła. Jest w nim jakaś magia, która sprawia, że kalendarze ścienne, mimo rozwoju technologii, nie tracą na swej aktualności. Dodatkowo cieszą oczy i pomagają sprawnie się zorganizować

Kalendarz na święta – przydatny cały rok  

Kalendarz na święta to propozycja uniwersalnego i bardzo praktycznego prezentu, który przyda się przez cały kolejny rok. Boże Narodzenie przypada na ostatni miesiąc roku. Jest to więc idealny moment, aby wręczyć bliskim personalizowane kalendarze. Zachwycą ich swoją zawartością dopasowaną do ich potrzeb oraz osobowości. W naszym asortymencie znajdziesz kilka gotowych wzorów kalendarzy na święta, które możesz wypełnić własnymi grafikami. Dostępny jest też pusty szablon przeznaczony do samodzielnego projektowania. Kalendarz na święta wypełnij fotografiami, które przywołują piękne wspomnienia. Dodaj inspirujące cytaty, podpisy, hasła motywacyjne. Każdą kartkę udekoruj elementami ozdobnymi i charakterystycznym tłem. Zaznacz daty, które mogą być ważne dla przyszłego użytkownika. Spraw, by każda kartka kalendarza emanowała pozytywną energią i rozgrzewała serce osoby obdarowanej.   

Kalendarz na święta – pamiątka na lata 

Cechą charakterystyczną większości kalendarzy ściennych jest to, że zwykle wypełnione są inspirującymi ilustracjami. Zawierają zachwycające zdjęcia przyrody, architektury lub reprodukcjami dzieł sztuki. Z tego względu wiele osób zachowuje swoje wyjątkowe kalendarze na pamiątkę nawet wtedy, gdy ich przydatność w danym roku już się skończyła. Personalizowany kalendarz na święta stworzony specjalnie dla bliskiej osoby, w którym zostały umieszczone wzruszające fotografie przywołujące ciepłe wspomnienia. Bez wątpienia stanie się dla niej jedną z najbardziej wartościowych pamiątek, do której będzie wracać przez wiele długich lat.

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto