Willa Słoneczna w Dębowcu – Śląska Toskania

Willa Słoneczna w Dębowcu – Śląska Toskania

Osoby, które szukają pięknego i spokojnego miejsca na urlop, na pewno urzeknie Śląska Toskania – Willa Słoneczna w Dębowcu.

Dębowiec – urokliwa miejscowość na Śląsku Cieszyńskim. Niepodważalnym atutem są, ciągnące się przez spory obszar, malownicze pola uprawne i stawy hodowlane. Dlatego właśnie tu, nieopodal jednego z nich, powstało piękne miejsce, idealne na wypoczynek od miejskiego zgiełku, z bardzo dobrym dojazdem – Willa Słoneczna.

Pomimo tego, że byliśmy już tam kilkakrotnie to zamierzamy wrócić znów. Jej urok i charakter przyciąga całe rodziny, gdzie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mnie wystarcza błogi relaks na trawie, w pięknym otoczeniu. Dzieciaki mają miejsce, by pobiegać i skorzystać z atrakcyjności wieloryba, który już chyba na zawsze, stał się ikoną tego miejsca. Dodatkowo można skosztować tu pysznego jedzenia, które jest przygotowywane z regionalnych składników. Każdy, kto ma taką możliwość, powinien przekonać się o tym na własnej skórze.

Śląska Toskania – Willa Słoneczna w Dębowcu zaprasza!

A dlaczego Toskania? Ta przestrzeń, zieleń, ciekawa aranżacja dziedzińca… Wszystko jest piękne i kojarzy mi się właśnie z tą częścią Włoch. Tymczasem gdy już nacieszycie swe oczy pięknem otoczenia i ciszą, to polecam skorzystać z innych atrakcji, które oferowane są przez miasto. W samym jego centrum znajduje się lecznicza tężnia solankowa, która przyciąga wiele osób swymi właściwościami. Czy działają? Pozostawiam Wam do oceny.