Śląskie Wesołe Miasteczko Legendia

Śląskie Wesołe Miasteczko Legendia

Śląskie Wesołe Miasteczko Legendia w Chorzowie od ponad 50 lat przyciąga całe rodziny, zachęcając wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Jest to miejsce, w którym nie sposób się nudzić, a zarządcy parku nie spoczywają na laurach, wciąż odnawiając stare maszyny i wprowadzając nowe.

śląskie wesołe miasteczko

Dlaczego warto odwiedzić Śląskie Wesołe Miasteczko Legendia?

Kto z nas nie poczuje skoku adrenaliny podczas przejazdu wysoką kolejką górską? Kto nie zaśmieje się podczas wizyty w gabinecie luster lub nie krzyknie ze strachu w mrocznym tunelu? Te oraz wiele innych atrakcji znajdziemy podczas wizyty na terenie Śląskiego Wesołego Miasteczka, miejsca pełnego radości i zabawy dla wszystkich zainteresowanych.

W Legendii największą ciekawostką jest to, że znajdziemy tu atrakcje dla każdej grupy wiekowej. Nie tylko samochodziki i łabędzie dla najmłodszych, ale również możliwość spływu łódką z całą rodziną, sposobność przejazdu w wirujących filiżankach oraz przeżycie przygody na diabelskim młynie.

Śląskie Wesołe Miasteczko oferuje ponad 40 wspaniałych atrakcji, do których chce się wracać. Najlepszymi okresem na zwiedzenie tego obiektu jest czas od maja do września, choć park otwarty jest już od marca. Każdy piękny, słoneczny dzień, to z pewnością świetna okazja na wizytę w Legendii. To miejsce, które powinien odwiedzić każdy mieszkaniec naszego kraju. Lunapark to świetna rozrywka dla osób, poszukujących ciekawych przeżyć, głodnych adrenaliny oraz tych, którzy chcą po prostu fajnie spędzić czas.

Co jeszcze oferuje Legendia w Chorzowie?

Legendia to nie tylko zbiór maszyn rozrywkowych, ale również szeroka oferta gastronomiczna. Teren parku jest rozległy, a silne przeżycia sprawią, że każdy poczujesz burczenie w brzuchu. Park oferuje wiele miejsc, w których można zjeść ciepły posiłek lub smaczny deser.

Jest to z pewnością idealne miejsce na weekend z całą rodziną lub przyjaciółmi. To dlatego od wielu lat Śląskie Wesołe Miasteczko zabawia gości, oferując wiele możliwości wspaniałej rozrywki.

Szukacie pomysłu na weekendowy wyjazd? Wybierzcie się do Chorzowa, tutaj na pewno nie zmarnujecie czasu.