Wyprawa do parku linowego nad Wisłą

Wyprawa do parku linowego nad Wisłą

Jeśli lubisz przygody i pragniesz poczuć odrobinę adrenaliny, to wyprawa do Parku Linowego nad Wisłą, w Warszawie, na Wybrzeżu Helskim, będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Park znajduje się w pięknym otoczeniu przyrody, nieopodal królowej polskich rzek – Wisły.

To wyjątkowa okazja, aby oderwać się od codziennych trosk i obowiązków i spędzić czas miło i atrakcyjnie. Wbrew pozorom, Park Linowy to propozycja dla każdego członka rodziny – seniora, dziecka czy rodzica. W miejscu tym można zorganizować przyjęcie urodzinowe, wieczór panieński czy kawalerski, a także integracyjne spotkanie firmowe. Park jest dostosowany również do potrzeb seniorów, dla których istnieje możliwość zorganizowania w tym miejscu wycieczki czy spotkania. Bilety są w atrakcyjnej i zróżnicowanej cenie. Zawierają w sobie całkowity koszt wypożyczenia sprzętu i szkolenia.

Cennik przedstawia się następująco:

  • trasa niska (od 4 r. ż.) – 30zł,
  • trasa średnia (min. 130 cm wzrostu) – 40zł,
  • trasa wysoka (min.140 cm wzrostu) – 50zł,
  • drugie przejście tej samej trasy, dla tej samej osoby – 10zł,
  • druga (kolejna) trasa, dla tej samej osoby – 50% ceny,
  • rękawiczki – 10zł,

Park można odwiedzać aż 7 dni w tygodniu. W dni robocze, w godzinach od 15.00 – 19.00, zaś w weekendy od godziny 11.00 do 18.30. W kwestii rezerwacji miejsca na imprezę typu wieczór panieński, urodziny czy impreza firmowa – łączny koszt  podlega już indywidualnej negocjacji i ustalany jest przez kierownictwo Parku.

Wyprawa do Parku Linowego nad Wisłą – radość, adrenalina i aktywnie spędzony czas

Podczas wyprawy do Parku Linowego mamy szansę na przejście wielu ciekawych a czasami nawet niebezpiecznych tras linowych. Większość z nich nie wymaga jednak żadnych, specjalnych  umiejętności. W Parku znajduje się trasa, dostosowana nawet do możliwości dzieci od 4 roku życia. Największym wyzwaniem są trasy wysokie, które zaczynają się na pułapie od 140 cm wzrostu wzwyż. Podczas zabawy, nad bezpieczeństwem uczestników czuwa wyspecjalizowany zespól pracowników, którzy są w stanie pomóc w każdym, zaistniałym problemie. Zanim zostaniemy dopuszczeni na trasę musimy przejść krótkie szkolenie. Podczas jego trwania, uczestnik zostaje pouczony, w jaki sposób ma się prawidłowo zachowywać na trasie i jak unikać ewentualnego niebezpieczeństwa. Każdy uczestnik wspinania po linach otrzymuje bezpieczny kask, który chroni jego głowę w razie upadku. Do wypożyczenia są także wygodne rękawiczki, które zapobiegają ślizganiu się dłoni po linach.

Park Linowy nad Wisłą, w Warszawie, to propozycja na aktywny weekend czy sposób na zagospodarowanie jednego dnia urlopu od pracy. Świetna zabawa i niesamowite przeżycia gwarantowane!