Catch Ball – zagrajmy razem w złap piłeczkę

Catch Ball – zagrajmy razem w złap piłeczkę

Pogoda dopisuje, więc warto postarać się o trochę ruchu na świeżym powietrzu i zagrać w Catch Ball – złap piłeczkę.

Powszechnie wiadomo, że w zdrowym ciele, zdrowy duch! Nikt nie ma wątpliwości, że osoby aktywne fizycznie, mają lepszy humor, częściej się uśmiechają. Tryskają energią i są po prostu szczęśliwsze. Sport może również zapobiegać wielu chorobom, my jednak skupimy się na innych aspektach, dotyczących ruchu. Z przykrością stwierdzamy, że aktywność fizyczna kojarzy się wielu z nas z ciężkimi ćwiczeniami na siłowni, zalewaniem się potem i dużym wysiłkiem.

Najwyższy czas to zmienić i spojrzeć na sport, jak na dobrą zabawę. Zabawę, którą dodatkowo możesz wykorzystać, jako aktywną formę spędzania czasu z całą rodziną. Poza tym szkoda życia na siedzenie na kanapie i oglądanie telewizji. Zadbajmy o naszą formę szczególnie latem, kiedy słońce i ładna pogoda na dworze, aż Cię proszą o aktywne spędzanie czasu.

Czy miałeś okazję spróbować już kiedyś gry o nazwie Catch Ball – złap piłeczkę?

Ta zabawa idealnie sprawdzi się zarówno w parku, na plaży, jak również we własnym ogrodzie. Wydatek, jaki poniesiesz w związku z tym sportem, to zakup dwóch (lub więcej) rakiet oraz specjalnie do tego przeznaczonej piłeczki. Dostępne są dwie wersje tej gry, jedna z nich to rakiety z rzepami, do których piłka się przykleja. Drugą opcją są drewniane rakietki, które potrafią posłać piłeczkę wysoko w powietrze albo daleko w przestrzeń.

Gra Catch Ball umożliwia fantastyczną zabawę. Ta z rzepami, przeznaczona jest w szczególności dla kilkuletnich maluchów – dzięki rzepom nie będą miały one problemów ze złapaniem piłeczki. Z kolei drewniana wersja będzie fantastyczną rozrywką dla dorosłych oraz starszych dzieci.

Gdy żar leje się z nieba, można zabawę przenieść do wody – to dopiero frajda! Można pluskać się w wodzie i jednocześnie grać w grę z całą rodziną! Pomyśl tylko, za kilkanaście złoty, które wydasz na sprzęt, zapewnisz sobie oraz swoim bliskim fantastyczny czas. Według nas wiosna oraz lato nie mogą się obejść bez tej zabawy. Dla osób, chcących zrezygnować z siłowni na okres letni, Catch Ball będzie idealnym sposobem na utrzymanie smukłej sylwetki oraz złapanie złotej opalenizny.

Więc… złap piłeczkę!