Retro Motor Show w Poznaniu

Retro Motor Show w Poznaniu

W ostatni weekend października Poznań stanie się mekką dla miłośników zabytkowych pojazdów podczas wyjątkowych targów Retro Motor Show. To wydarzenie, które co roku przyciąga entuzjastów klasyki motoryzacji z całego kraju i zza granicy. Targi te, to nie tylko ekspozycja unikalnych samochodów i motocykli, ale również prawdziwa podróż w czasie, umożliwiająca odkrycie fascynującej historii motoryzacji XX wieku.

Lokalizacja i atrakcje

Międzynarodowe Targi Poznańskie, jako organizator imprezy, przygotowały niezapomniany program dla wszystkich pasjonatów klasycznych pojazdów. Podczas tegorocznego Retro Motor Show odwiedzający będą mieli okazję podziwiać największą w Polsce ekspozycję zabytkowych samochodów i motocykli. W tym prawdziwe perełki motoryzacji, które rzadko można spotkać na drogach współczesnego świata.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem eleganckich limuzyn z lat 30., sportowych roadsterów z lat 60. Czy klasycznych motocykli, targi Retro Motor Show spełnią Twoje oczekiwania. Przygotowano również specjalne strefy tematyczne, takie jak Retro Tuning czy Akademia Renowacji, gdzie eksperci podzielą się swoją wiedzą na temat restauracji i modyfikacji pojazdów zabytkowych. Oprócz bogatej ekspozycji, targi oferuje także liczne atrakcje towarzyszące. Atrakcje, takie jak pokazy i prezentacje, a także możliwość zakupu klasyki marzeń na specjalnej giełdzie pojazdów zabytkowych. Dodatkowo, wieczorami można się bawić przy dźwiękach muzyki retro, dzięki występom zespołów grających utwory z epoki złotych lat motoryzacji.

Pomysł na weekend – Retro Motor Show

Obecna edycja zaskakuje ogromnym rozmiarem, obejmując aż 4 imponujące pawilony o łącznej powierzchni ponad 31 000 m², które warto odwiedzić! Przygotujcie wygodne buty i pełne entuzjazmu serca, ponieważ macie aż 3 dni na przejście się po wszystkich stoiskach. Czego możecie się spodziewać?

Wystawcy zarówno z Polski, jak i zagranicy, unikalne samochody zabytkowe, klasyczne motocykle, młode klasyki (youngtimer’y), niepowtarzalne wozy specjalne. Ekskluzywne modele i klejnoty sprzed lat, które zapierały dech w piersiach naszych ojców i dziadków, akcesoria i części zamienne, zachwycająca muzyka w rytmie retro. Wytworne kostiumy, a nawet retrospektywne filmy i przede wszystkim – niepowtarzalna i niezapomniana atmosfera!

Przygotujcie się na niezapomniane doświadczenie, które przeniesie Was w świat nostalgii i pasji do klasycznych pojazdów. Retro Motor Show to nie tylko wystawa, to prawdziwa podróż w czasie, która oczaruje Was swoim bogactwem i unikalnością. Bilety na Retro Motor Show.